Biz sabırsızlıkla iPhone 7’yi beklerken önümüzdeki yıl duyurulmasını beklediğimiz iPhone 8 ile alakalı hem yeni bilgiler hem de konsept tasarım paylaşıldı.

 

Apple beklenildiği üzere yeni modellerini Eylül ayı içinde tanıtacak. Yayınlanan son bilgilere göre iPhone 7 ve 8’de kullanılacak ekran LCD değil OLED olacak. Bundan yola çıkan tasarımcı Tobias Buettner yeni bir iPhone 8 konsept tasarımı yaratıyor ve OLED ekrana sahip cihazın nasıl bir görüntüye sahip olabileceğini gözler önüne seriyor.

iPhone 8 İçin Konsept Tasarım Yayınlandı

iPhone modellerinde alıştığımız Home tuşu bu tasarımda cihazla birleştirilmiş entegre edilmiş. Konsept tasarımda arka kısım cam kasa gibi görünüyor. Cihazın üst ve alt kenar bölümlerinin dışında geri kalan tasarım biraz iPhone 4’ü andırsa da oldukça şık duruyor.

iPhone 8 İçin Konsept Tasarım Yayınlandı

iPhone 8’in konsept tasarımda arka tarafta çift kamerayı görüyoruz. Tasarım açısında diğer akıllı telefonlara göre kameraların yerleştirilmesi oldukça şık duruyor. Ayrıca diğer tuşlarda cihazın yan tarafına yerleştirilerek kolay bir kullanım sunmuş.

iPhone 8 İçin Konsept Tasarım Yayınlandı

2017 yılında iPhone 10. yılını kutluyor olacak ve çıkan söylentilere göre tasarım açısından ciddi değişikliklere gidileceği söyleniyor. Belki de bu konsept tasarıma benzer bir tasarım ile karşımıza çıkabilir.

CEVAP VER