Rose Gold iPhone 7 Plus Modeli Sızdırıldı

Uzun süredir iPhone 7’nin çıkacağına dair gelen söylentiler ve sızıntıları yayınlamaktayız ancak karşımıza iPhone 6SE çıktı.

 

Uzun süredir akıllı telefon dünyasında henüz çıkmadığı halde adından çokça söz ettiren, görselleri ve teknik özellikleri sızıntı şeklinde de olsa paylaşılmaya başlanan iPhone 7, Apple tarafından iPhone 6SE olarak piyasaya çıkarılacak gibi görünüyor. Çünkü cihazın hem kutusu hem de test sonuçları ortaya çıktı.

 

Geçtiğimiz günlerde merkezi Çin olan bir sızıntı ile iPhone 6 SE’nin kutusu sızdırıldı. Kutu görüntülerinin sahte olup olmadığına henüz emin olamazken bu seferde cihazın testleri sızdırıldı.

iPhone 7’yi Beklerken Karşımıza iPhone 6 SE Çıktı

iPhone 7’yi Beklerken Karşımıza iPhone 6 SE Çıktı

İyice kafaları karıştırmaya başlayan iPhone 6 SE’mi yoksa iPhone 7’mi sorusuna henüz bir cevap bulamasak da iPhone 6 SE’nin kesin olarak çıkacağına emin olduk. Çünkü yapılan yeni sızıntıya göre cihazın Geekbench test verileri sızdırıldı.

iPhone 7’yi Beklerken Karşımıza iPhone 6 SE Çıktı

Cihazın şuan için herhangi bir detayı belli değil ancak tahminlere göre iOS 10 ile piyasaya sürülecek. Cihazın tek çekirdeğinin aldığı puan 3042’yi görüyor ancak çift çekirdekte ise 5210 puanına ulaşabiliyor. Şuan için ortaya atılan en kuvvetli iddia ise ilk önce yani bu yıl içinde iPhone 6 SE piyasaya sürülecek. Ardından 2017 yılında ise iPhone 7 ile tanışacağız.

CEVAP VER