iPhone 7’de Uzay Siyahı Rengiyle Geliyor

Uzun süredir iPhone kullanıcılarının beklediği siyah renk sonunda iPhone 7 ile geliyor.

 

Apple iPhone 6’da uzay grisi renginin açık tonlarını kullanırken cihazın arka kısmı açık gri ön tarafı ise siyah renkti. Bu durum cihazdaki renk uyumunu bozuyor ayrıca koyu tonları seven iPhone kullanıcılarını rahatsız etmekteydi. Uzay grisini tercih eden kullanıcılar aslında cihazın siyah olmasını isteyen kullanıcılardı diyebiliriz. Sonunda bu kullanıcıları sevindirecek haber geldi.

 

Macotakara’nın açıkladığı raporlara göre iPhone 7’de Uzay Siyahı rengi de bulunacak. Daha önce Apple Watch’da kullanılan uzay siyahı renk seçeneği sonunda iPhone’ye taşınacak ve Apple’ın yeni amiral gemisi iPhone 7’de yeni bir renk seçeneği olarak karşımıza çıkacak. Cihazın fotoğraflarına ve sızdırılan görsellere bakacak olursak renk oldukça hoş duracağa benziyor.

iPhone 7’de Uzay Siyahı Rengiyle Geliyor

Bir diğer söylentilere göre ise cihazda böyle bir renk seçeneği olmayacak, ilk iPhone modellerinde kullanılan renk seçenekleri eklenecek yani düz siyah renk olacağı yönünde. Ancak Uzay Grisi nedeniyle pek çok kullanıcı iPhone’yi tercih ediyordu. Bu nedenle rengin tekrar sunulması istenecektir.

iPhone 7’de Uzay Siyahı Rengiyle Geliyor

Kısacası söylentiler her ne olursa olsun siyaha yakın tonlarda bir renk seçeneği ile yeni iPhone 7 karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

CEVAP VER