2016’da Çıkarılacak Akıllı Telefonlar

Apple’ın yeni amiral gemisi olan iPhone 7 bu sene tanıtılacak. Telefonun büyük ekranlı modeli olan iPhone 7 Plus’da bulunan 128 GB’lik depolama alanı arttırılarak 256 GB olarak satışa çıkacak.

 

Apple son dönemde yaptığı tasarımsal değişiklerle olumlu yorumlar aldı. Şimdi sıra telefonların teknik özelliklerini geliştirmeye geldi. iPhone 7 ve Plus olarak satışa sunulacak modeller arasındaki farklar kapasiteleri olabilir. Ayrıca Plus’un ekranı daha büyük olacak.

 

iPhone 7 Plus’da bir diğer beklenen özellik ise 3.100mAh batarya olabilir. Daha önce iPhone 6S Plus’da 2.750 mAh batarya kullanılmıştı ve şarj ömrü diğer akıllı telefonlara göre oldukça iyiydi. 3.100mAh batarya kullanılırsa eğer mükemmel bir telefon olabilir. Daha önce bu kadar büyük değişiklikler yaparak telefon üretmemişlerdi eğer yaparlarsa cidden bu sefer Apple bizi de şaşırtır.

 

Büyük ihtimalle bu değişiklikler sadece iPhone 7 Plus’da olmayacaktır. Diğer iPhone 7 modellerinde de aynı şekilde bir kapasite ve batarya değişikliği beklenebilir.

 

Eğer bu beklenen değişiklikler iPhone 7 ve 6C’de yapılırsa anlata anlata bitiremeyeceğimiz özelliklerde telefonlar olacaktır.

CEVAP VER