Instagram Küçük İşletmeler İçin Çalışmaya Başladı!

Instagram sayesinde internet üzerinden gerçekleşen ticaret büyük ölçüde canlandı. Şimdi ise Instagram küçük işletmelere yönelik çalışmalar başlatıyor.

 

Instagram yeni geliştirdiği özelliği Business Profiles’i küçük işletmeler için tanıttı. Instagram üzerinden satış ve ürün tanıtımı yapan küçük işletmelere ve girişimcilere müjde geldi. Bütün dünyada hem ufak işletmeler hem de girişimcilere esnek satış yapma özelliği sunan Instagram artık bu küçük işletmelere kurumsal çözümler sunmaya başlıyor.

 

Instagram’ın yeni geliştirdiği Business Profiles sayesinde hedef kitlenize daha kolay ulaşabilirsiniz. Artık Business Profiles’de fotoğrafları ve sayfanızı kaç kişinin gördüğünü, beğeni oranlarınızı da rahat bir şekilde görebilirsiniz.

Instagram Küçük İşletmeler İçin Çalışmaya Başladı!

Müşterilerinizle irtibat kurmanızda daha kolay bir hal alıyor. Instagram’da oluşturulan küçük işletmelerin sahipleri gelen isteklere direkt yanıt verebiliyorlar ve bu nedenle kurumsal çalışmanın dışında bir olay gerçekleşiyor. Yani artık müşterilerinizin isteklerine direk mail ile yanıt verebilirsiniz ayrıca önemli durumlarda telefon numarası ile direk ulaşabilirsiniz.

CEVAP VER