GTA V'de Batman v Superman Fragmanı Canlandırıldı

GTA V sayesinde pek çok dizi ve film sahnelerinin oyun içerisinde yeniden canlandırılması mümkün kılındı. Son dönemlerde popüler olan bu GTA V akımına Batman v Superman: Dawn of Justice filminin yayınlanan ilk treaser videosu’da eklendi.

 

GTA V sahip olduğu arayüz ve oyun mekanikleri sayesinde gerçek dünyayı dijital dünyaya aktaran bir oyun. Pek çok modelde araç, ev bulabiliyorsunuz. Oyun içerisinde farklı şekillerde zaman geçirebiliyor, yemek yiyebiliyor yada istediğiniz şeyleri içebiliyorsunuz. Görevler ve grafikleri bir kenara bırakırsak ilk oyunundan bu yana oyun içerisindeki özgürlük sayesinde oldukça sevilen bir oyun.

 

Bu sefer GTA V’de TGN ve Merfish’in ortak yapımıyla Batman v Superman: Dawn of Justice filminin fragmanı canlandırıldı. Oyun içerisinde uyarlanan farklı modlardan bir kaçı kullanılarak yapılan bu videoda Michael – Clark Kent (Superman) oldu. Sinirli Trevor – Bruce Wayne (Batman) oldu. Lester – Doomsday olurken Franklin ise Wonder Women karakterini canlandırıyor. Oyunun oyuncularına sunduğu bütün imkanlar kullanılan bu videoda, fragmanın her sahnesi canlandırılarak yeniden çekildi.

 

CEVAP VER