GTA V Kısa Filmi: Los Santos'un Yok Oluşu

Açık dünya oyunlarının tartışılmaz lideri olan GTA V, çıkan modlar sayesinde açık dünya türünde çok farklı oynanışlar sunabiliyor. Bu modlar sayesinde film sahneleri çok rahat canlandırılabiliyor. Hatta farklı oyunları GTA V’ye uyarlayabiliyorsunuz da. Devasa bir oyuncu kitlesine sahip olan oyun, satış rakamlarıyla da liderliğini sürdürüyor.

Daha önce paylaştığımız fragmanları, canlandırmaları filan şimdi bi unutalım. Bu arkadaş çok farklı bir şey yapmış. Adam uğraşmış ve GTA V’ın modları sayesinde resmen kısa film çekmiş. Yakında oyun sayesinde film çekerlerse hiç şaşırmam. 20 dakika süren kısa film Los Santos şehrinde geçiyor. Şehir farklı doğal afetlerden dolayı yok oluyor ve filmin baş rol oyuncuları Michael, Niko, Franklin ve tabi ki Trevor’un şehirden kaçma macerasını konu alıyor.

YouTuber’lik yapan Painkiller Pill’in hazırladığı bu kısa film 2012 ile Yarından Sonraki Gün isimli filmlerin sahnelerinden de faydalanılmış. Oldukça eğlenceli ve sıkmayan bir kısa film yapmayı başarmışlar. GTA V’de ki “Kıyamet Modu” ise oldukça işe yaramışa benziyor.

CEVAP VER