Gears of War 4'den Haberler Gelmeye Başladı

Gears of War 4’ün çıkış tarihi Microsoft tarafından açıklandı. Ayrıca oyun 60 FPS’de oynanılacak ve eski Gears dinamiklerini koruyacak. Gameplay videosunu sitemizden izleyebilirsiniz.

Microsoft Studios’un yayımcılığını yaptığı, The Coalition’un geliştirdiği Gears of War 4 yapımcının açıklamalarına göre Xbox One platformunda 60 FPS’de oynanılacakmış.

Gears 4’ün geliştiriciliğini yapan Rod Fergusson’un kendi takımı, oyunculara eski Gears of War havasını yeniden tattırmak için oyuna birkaç yeni yenilik katarak oyunun dinamikleriyle fazla oynamadan güzel bir atmosfer yaratacaklarından bahsetti. Oyun grafiksel olarak Ultimate Edition’da 60 FPS’de oynanılabilecek. Bunun kendileri için büyük önem taşıdığını belirten Fergusson eski Gears of War’ın nasıl bir teknoloji öncüsüyse Gears 4’de aynı şekilde rakiplerine öncülük edecek. Ayrıca Xbox One platformunu kullanan oyuncular, oyunu en iyi görsel ve grafik haliyle oynayabilecekler.

Oyunun bu senenin sonunda piyasaya sürülmesini beklerken ilginç bir açıklama da Microsoft tarafından geldi. Oyunun çıkış tarihi Microsoft’un açıklaması yüzünden belirsiz bir duruma düştü. Microsoft’a göre oyun 2016 yılının son bahar aylarında çıkışını yapacak.

Gears of War 4’ün çıkış tarihi henüz netleşmese de oyun içinden görüntüler, teaser ve gameplay videoları gelmekte. Aşağıdan oyunun 6 dakikalık gameplay videosuna göz atabilirsiniz.

CEVAP VER