Bütün diziler ve devasa yapımlar arasından sıyrılan, dizi sektörünün demir tahtına oturan fenomen dizi yeni sezonuna gecikmeli çıkabilir. Nedeni olarak Game Of Thrones’in yeni kitabının olması muhtemel. Ayrıca kitabın senaryoya dökülme sürecide işin içine katılınca belki daha da uzayabilir.

 

Game Of Thrones’in 6. sezonu çekilen dizinin bir sonraki sezonu hakkında yeni haberler çıkmaya başladı. Milyonlarca Game Of Thrones takipçisini yakından ilgilendiren en önemli haber ise yeni sezonun çıkış tarihi oldu.

 

HBO kanılında yayınlanan dizi, kanalın diğer diziler ile ilgili olan tarih politikası nedeniyle de geç çıkabilir. HBO’da yayınlanan Girls, Togetherness, yeni dizisi Vinyl’i Nisan sonrası tarihlerde bitirecek olması, Game Of Thrones’in önceki sezonlarda Mart sonu veya Nisan başı gibi tarihlerde gösterime girmiş olması dizinin Nisan sonlarında veya Mayıs ayının başlarında başlaması gerektiğini gösteriyor.

 

Dizi kitaptan uyarlama bir yapım olduğu için yeni kitap The Winds Of Winter’in tamamlanması ve 2016 yılının ilk aylarında yayınlanması nedeniyle dizinin senaryoya çevirimlesinden dolayı gecikebileceği muhtemel sebepler arasında.

 

Sabırsızlıkla bekliyoruz…

 

got2

CEVAP VER