Game of Thrones’ın 7. Sezonunun Kaç Bölüm Olacağı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Her bölümü sezon finali tadında olan Game of Thrones’ın sonuna çok az kaldı. Dizinin 7. sezonuyla alakalı detaylar paylaşıldı.

Dünya çapında izlenen ve en çok beğenilen dizi olan Game of Thrones 6. sezonunda da Türkiye’de en çok izlenilen yabancı dizi olma özelliğini korudu. Dizinin 6. sezonunun her bölümü sezon finali tadında, sonu tahmin edilemez ve aksiyon doluydu. Resmen hepimizi ekrana kilitledi.

Game of Thrones’ın Kaç Bölüm Olacağı ve Çıkış Tarihi Belli Oldu

Diziyi merakla takip edenlerden birisi olarak 6. sezonun üstüne şuan için tanımıyorum. Ancak 7. sezon için sabırsızlığım iyice artmış durumda. Dizide yavaş yavaş sona gelmek üzereyiz. Dizinin senaristliğini yapan David Benioff ve D.B Weiss’ın yaptığı açıklamalarda dizinin sonuna en iyi ihtimalle sadece 15 bölüm kaldığını söyledi. HBO’da yapılan bu açıklamayı doğruladı ve dizinin daha geç ve daha az bölüm ile 7. sezonda karşımıza çıkacağı kesinleşti.

Normalde dizinin sezon başlangıcı Nisan ve Mayıs aylarında yapılıyordu. Yedinci sezonu ise Temmuz ayına sarkacak gibi duruyor ayrıca son sezonunda dizi 7 bölüm ile karşımıza çıkacak.

Sona yaklaşılırken aksiyonun zirve yapacağından eminim. Beklenilen kış sonunda gelecek ve krallıkta savaş başlayacak. Bakalım yeni sezon bizlere neler getirecek.

2 Yorumlar

CEVAP VER