Fortnite’a PUBG Benzeri Ücretsiz Oyun Geliyor

Fortnite, meraklısının yıllardır oynadığı bir oyun. Oyunda çeşitli yapılar inşa ediyor ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. Battle Royal modu olarak piyasaya sürülen bu oyun, şimdiden birçok kişinin favorisi olmuş durumda. Ayrıca oyunun ücretsiz olacak olması; gamerler tarafından da olumlu puan aldı.

Epic Games’in farklı oyunları bir araya getirerek yaratmış olduğu Fortnite, yeni bir sürüm ile karşımıza çıkıyor. 25 Temmuz 2017 tarihinde piyasaya sürülen oyun 60 Amerikan Doları’na satılsa da 2018’in ilerleyen dönemlerinde ücretsiz sürümünü indirmek mümkün olacak. Fortnite, yeni sürümünde, yine inşa etmek ve hayatta kalmak temalarını işleyecek.

2018 yılının haziran ayında oyunun final sürümünün piyasaya sürülmesi bekleniyor. Oyun piyasaya sürüldüğünde, erken erişime gerek kalmayacak. Böylece oyunu oynamak isteyenler, ücretsiz erişim şansına sahip olacak.

Battle Royal Alternatifi

Battle Royal, zaten meraklısının bildiği gibi PUBG’nin en sevilen ve en çok tercih edilen oyunlarından bir tanesi. Oyunu indirmek isteyenler için yüksek bir fiyat sunan firma sebebi ile, oyun istenen oyuncu sayısına ulaşamadı. Bu durum Battle Royal’in beklenen kitleye ulaşamamasının en büyük sebepleri arasında yer alıyor. Playstation oyuncularının yararına olacak bu oyuna ücretsiz erişimi kullanarak ulaşmak mümkün. Aynı zamanda bu sürümü yalnızca Playstation 4 kullanıcılarının ulaşabileceğini söylemekte de ciddi bir fayda bulunuyor.

Yeni Mod 26 Eylül’de Ücretsiz Olacak

Fortnite tarafından geliştirilen ve yeni bir mod olarak karşımıza çıkabilecek Battle Royal’in kesinlikle ücretsiz olacağı tarih 26 Eylül 2018 olarak belirlendi. Ancak elbette, oyunu bu tarihten önce de indirmek ve oynamaya başlamak mümkün. Oyunu indirmek isterseniz yaklaşık 60 USD’yi gözden çıkarmanız gerekiyor.

Bu oyunu indirmek için başlıca yapmanız gerekenler arasında, kendiniz için bir Epic Games hesabı oluşturmak gerekiyor. Bu hesabı oluşturarak Battle Royal’in ücretli sürümünü indirebilmeniz ve daha sonra oynayabilmeniz mümkün. Ancak gamerlar oyunun ücretsiz olmasını bekliyorlar. Siz de bu oyunu kendi aygıtınıza yükleyerek oynamaya başlamak için Epic Games’in sitesine girin. Yönlendirmeleri kullanarak oyunu indirebilmeniz mümkün.

 

CEVAP VER