Final Fantasy IX, PC ve Mobil Platform İçin Geliyor !

Uzak doğu ve Avrupa’da oldukça fazla hayran kitlesine sahip Final Fantasy’nin bir başka oyunu PC ve Mobil platform için geliyor.

 

Final Fantasy serisinin en çok hayran kalınan, en iyi oyunu olan Final Fantasy IX bilgisayar ve mobil cihazlar için çıkıyor. Bugün yapılan resmi açıklamada oyunun her iki platform içinde çıkacağı haberi doğrulandı. Oyun PC ve mobil için sıfırdan düzenlenmiş olup Square Enix tarafından bir tanıtım videosu paylaşıldı. Square Enix’in imzasını taşıyan oyunda büyük değişiklikler olmuş açıkçası. En çok savaş esnasındaki arayüzünde önemli değişiklikler yapılmış.

Final Fantasy IX, PC ve Mobil Platform İçin Geliyor !

 

 

Şuan için firma tarafından çıkış tarihi belirlenmiş değil fakat tanıtım videosunun yayınlanması ve oyunun iki platform içinde çıkacağı açıklaması Final Fantasy serisinin en yakın zamanda geleceği iddiasını gösteriyor. Final Fantasy 7 serisinin PlayStation 4 platformu için çıkacağını düşünecek olursak bu haber PC oyuncularını bir hayli mutlu edecek gibi görünüyor. Oyunun yayınlanmış olan tanıtım videosunu aşağıdan izleyebilirsiniz.

İyi seyirler.

CEVAP VER