Fifa 17’de Atak Tekniklerinin Gösterildiği Video Yayınlandı

EA Sports’un efsane oyunu FIFA 17 için yeni bir video yayınlandı. Videoda atak taktiklerini ve tekniklerini detaylı olarak görebilirsiniz.

 

Çıkış tarihi 27 Eylül olarak belirlenen FIFA 17’nin detayları belli olmaya başladı. Oyunun çıkışına henüz birkaç ay var ancak oyun hakkında çok fazla merak edilen noktada var. EA Sports ise yayınladıkları bu videolar ile merak edilen soruları azda olsa gidermeyi başarıyor. Yeni yayınlanan videoda Anthony Martial’ın forma giydiği Manchester United takımını göreceğiz. Video sayesinde oyun içerisinde atak stilleri, futbolcuların kişisel özellikleri ve kullandıkları teknikler de gösterilmekte.

PES’de olduğu gibi FIFA’da da şut teknikleri geliştirilmiş ve gerçekçi olmayı başarmış. Yani şut çekerken yerden sert şekilde ya da köşelere tam 90’a topu çakabileceksiniz. Yeni plase teknikleri sayesinde efsane gollere şahit olabilirsiniz veya vole vurarak kaleciyi aptal edebilirsiniz.

Oyun içinde hava topuda oldukça gerçekçi olmuş. Oyuncu şut çektiğinde futbolcular topun geldiği yöne doğru gidip vurarak gol atmaya çalışacak. Gerçek bir maç deneyimi ile karşı karşıya kalacak gibiyiz.

Barcelona gibi takımlar paslarıyla bilinir, FIFA 17’de oyuncular dar alanda paslaşacak, savunma arasında topu daha rahat kontrol edebileceksiniz. Bizden tavsiye bir Barcelona ile maç yapın. Çünkü oyun içinde futbolcu ayağının içini veya dışını kullanarak dar alan paslaşmalarında topa falso verecek.

Aşağıdan bahsettiğimiz videoyu izleyebilirsiniz.

CEVAP VER