Simülasyon oyun severlerin mutlaka bir sürümünü oynadığı Farming Simulator serisi hız kesmeden devam ediyor. Çiftçiliğin kapasitesinin her sürümde arttığı bu oyun son sürümüyle oldukça ses getirmişti.

Farmin Simulator 17 Platinium Edition İle Şeker Kamışı Biçelim!

Son çıkan Sürümü 17‘nin şimdide Platinium sürümü çıktı. FS üzerine birçok kaliteli simülasyon oyunu çıkmasına rağmen popülaritesinden ödün vermedi. Platinium sürümde Günay amerika haritası ile birlikte şeker kamışı işinede girilebiliyor. Ayrıca genişleyen harita, yeni araçlar ve yeni özellikler.

Eklenen haritanın ismi Estancia Lapacho. Yeni gelen markalardan bazıları ise Case IH, Stara, TT, Bizon,Gessner Industries, randın. Farmin simulator 17 – Platinium Edition PC, PS4, ve Xbox One platformlarında oynanabiliyor. En dikkat çeken yeni özelliklerden biriside Şeker kamışı ekip biçebilmek. Bunun için eklenen araçlar CASE IH A8800 MR biçer döver. Bu ek paketi Steam üzerinden 57 TL fark ödeyerek alabilirsiniz. DAha önce oyunu hiç satın almadıysanız toplamda 100 TL ödeyerek oyuna sahip olabilirsiniz.

CEVAP VER