Fallout 4 Önemli Perkler

Bethesda firması tarafından geliştirilen efsane oyun Fallout 4 serinin son oyunuyla karşımızda. 10 Kasım 2015 tarihinde yayınlanan oyuna ilgi oldukça büyük. Oyun daha çıkmadan ön siparişler verildi,  ilk günden binlerce kişi satın aldı, YouTube hesaplarından videolar çekildi, oyun incelemeleri hemen yapılmaya başlandı. Birler de bu videolardan faydalanarak yeni oyuncular için kolay başlangıç, hayatta kalma rehberi hazırladık.

 

Fallout 4 açık dünya oyunlarının en büyükleri arasında yer alıyor. Bildiğim kadarıyla oyunun sadece haritası 2 GB. Oyun içerisinde aksiyon dolu görevler, çatışmalar varken herkes karakter geliştirmesini unutuyor, bu aksiyonun içine dalıyor. Bu ufak yatırlatmanın yanında, Pip-Boy kullanarak seviye dağılımını düzeyli şekilde yapmaya çalışmanızıda tavsiye ederiz.

 

Lead Belly perki ise en önemli perklerden birisi olarak karşınıza çıkacak. Oyunun ilk etaplarında karşınıza bolca çıkacak olan içme suları iyileşmenize yardımcı olan materyallerdendir. İşte daha ilk başlarda Lead Belly’i alırsanız bu suları bulmanız daha da kolaylaşır, iyileşmeniz daha hızlı hale gelir.

 

Lockpicking Perki ise kullanmanız gereken, her alanda işinize yarayacak materyalleri daha kolay bulmanızı sağlayacaktır. Bu perklere dikkat ederek daha avantajlı bir oyun sergileye bilirsiniz.

Gameplay Video:

 

Perkler Hakkında Gameplay:

CEVAP VER