Facebook CEO Mark Zuckerberg speaks during his keynote address at Facebook F8 in San Francisco, California March 25, 2015. REUTERS/Robert Galbraith

Eskiden Snapchat sayesinde kendi kendini imha edebilen mesajlar, görseller yollayabiliyorduk. Artık Facebook Messenger sayesinde bunu Facebook’da da yapabileceğiz. Anlaşılan o ki Snapchat artık bir alternatif olmayacak.

Snapchat'a Rakip Çıktı

 

Facebook Messenger kullanıyorsanız, bu özellik sayesinde gönderdiğiniz mesajın belirlediğiniz bir süre sonra kendi kendisini silmesini sağlayabilecekseniz. Özellik, uygulamanın ayarlar sekmesinde olacak ve istediğiniz zaman açıp kapatabileceksiniz.

 

2015’de büyük bir kitleye ulaşan Snapchat, 700 milyonluk aktif kullanıcısıyla Facebook’a rakip olabilecek mi ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Ancak Snapchat’a karşı ciddi bir rakip olabileceği kesin.

Facebook Messenger'den Kendini İmha Edebilen Mesaj Özelliği

 

Daha önce WeChat ve Line’de bu uygulamayı hayata geçirmişti ancak SnapChat kadar tutmamıştı. Anlaşılan o ki SnapChat’ın bu özelliği sosyal medya şirketlerinin büyük ilgisini çekiyor ve farklı modelleriyle uygulanıyor…

CEVAP VER