Facebook'da Beğeni Tuşuna Emoji Desteği Geldi

Facebook kurulduğundan beri sabit kalan beğeni tuşu bu gün ilk defa değişime uğradı. Bu günden sonra gördüğünüz paylaşımlara duygularınıza göre emoji koyabileceksiniz.

 

Geçen sene test edilmeye başlanan emojili beğenme tuşu sonunda bu gün hayata geçirildi. Facebook kurulduğundan beri hiçbir şekilde değişime uğramayan beğeni butonu da bu şekilde değiştirilmiş oldu. Bundan sonra beğen butonunun dışında “Muhteşem, hahaha, inanılmaz, üzgün ve kızgın” seçeneklerinden birisini seçerek gördüğünüz gönderileri yorumlayabilirsiniz.

 

Yenilenen beğeni tuşunun kullanımı ise oldukça basit. Paylaşımların altında bulunan beğen tuşunun üzerinde imlecinizi sürükleyin ve diğer emojilerin çıkmasını bekleyin. Birkaç saneyi içerisinde bütün emojiler karşınıza çıkacaktır. Eğer çıkmıyorsa tarayıcınızın geçmişini ve çerezleri temizleyip Facebook profilinize yeniden giriş yapmayı deneyin.

 

Bazen Facebook’da BEĞENMEDİM tuşunun eksikliğini çektiğiniz olmuştur. Mark reyiz bu tuşun gelmeyeceğini söylese de bu emojiler de iş görecektir.

CEVAP VER