En İyi Performans Gösteren 3 Akıllı Telefon

Yeni ve eski telefonlar arasında en sağlam performansı gösteren, fiyat açısından da uygun olan telefonların incelemesini yaptık. Performans ve iş için bir telefon arıyorsanız mutalaka göz atın.

Her geçen gün büyüyen teknoloji sayesinde, akıllı telefonlar sürekli yeniliğe açık bir hale geldi. Özellikle bu sene içinde gerçekleşen en yeri sürümler çok konuşulur oldu. Hayatımızda oldukça önem taşıyan bu cihazlar neredeyse çocukların elinde bile var. Fakat sürekli yenilenen özellikler doğrultusunda, en iyi akıllı telefonların aslında 3’ten daha fazla olduğunun da bilincindeyiz. Fakat ben size performans bakımında en çok tutulan 3 akıllı telefondan bahsedeceğim. Bunların neler olduğunu merak ediyor ve bu özellikli telefonlara sahip olmak istiyorsunuz. O zaman sizlere derlediğim bu 3 telefondan bahsedeceğim.

En İyi Performans Gösteren 3 Akıllı Telefon Hangileridir?

  •  Mobil kullanıcılar tarafından en çok sevilen, An tu tu, GFXBench, Samsung Galaxy Alpha’nın en iyi performans tarayıcısıdır. Hızlı pratik bir analiz ile önceden telefonda var olan hataları, virüsleri hatta hızının yavaş olup olmadığını size hatırlatır. Cihazınızın nasıl çalıştığına dair size rapor vererek bilgilendirme özelliğine sahiptir.
    •    BlackBerry Pasaport, dünyanın en akıllı telefonları arasında yer alan, akıllı geniş klavyesi ile görüntü kalitesinden zaten ne kadar güzel olduğunu anlarsınız. BlackBerry milyonlarca kullanıcı tarafında hayranlık kitlesi oluşturan, fiziksel klavyesi ile eşsiz bir güzellikte tasarlanmıştır.
    •    Nexus6, Görsellik ve uygulama özelliği ile devasal bir çapta güzelliğini ortaya sermektedir. Güçlü bir RAM ve performans özelliğine sahip, çok kullanışı bir telefondur. En iyi performans gösteren telefonlardan birisidir.

CEVAP VER