EGM Siber İhbar Uygulaması ve Siber İhbar Mail Adresleri

Sosyal medya kullanılarak pek çok kişi tarafından terör propagandası yapılmakta. Emniyete ait mail adreslerinin yanı sıra EGM’nin mobil uygulaması ile siber ihbar yapabilirsiniz.

Son dönemlerde ülkemizde pek çok üzücü olaylar yaşanıyor, şehirlerimizde bombalar patlatılıyor. Asker, polis ve sivil şehitler veriyoruz. Hepimiz bu durumdan şikayetçiyiz. Ancak elimden ne gelir ki diye düşünmek yerine en azından bir ihbar ile belki de pek çok teröristi yakalatabilirsiniz. Sosyal medya üzerinden açık ve net şekilde terör propagandası yapan kişileri bu uygulama veya EGM siber ihbar mail adreslerine bildirerek yakalanmasını sağlayabilirsiniz. Kim bilir belki de bir canlı bombayı yakalatmış olursunuz. Bu pisliklerin ülkemizden temizlenmesi için elimizden gelen her şeyi yapmalıyız.

 

EGM Siber İhbar Mail Adresleri:

EGM Siber İhbar Uygulaması ve Siber İhbar Mail Adresleri

Mobil uygulamaya gelecek olursak; Uygulama direk içişleri bakanlığına ve EGM ye bağlı. Uygulama üzerinden online ihbar, bilgi/duyuru öğrenme, en yakın karakolun adresi, otopark arama vs. gibi pek çok işlem yapılabiliyor. Ayrıca EGM’nin düzenlediği sınav sonuçlarına uygulama üzerinden bakabilirsiniz.

 

Uygulama Görselleri:

EGM Siber İhbar Uygulaması ve Siber İhbar Mail Adresleri

Uygulama Linki:

https://play.google.com/store/apps/details?id=tr.gov.egm.mobil&hl=tr

2 Yorumlar

  1. EGM online uygulamasında Almanya’nın telefonunu kabul etmiyor ve biz burdan şikayet edemiyoruz başlasa yer YÖK bına bir çare lütfen

CEVAP VER