Bu yazıcılar, yoğun bir şekilde çalışan ofisler için oldukça faydalı olan bir cihazdır. Canon Image Runner Advance serisi firmalar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yerini alıyor. Cihaz yüksek performans ve de kaliteli renkli çıktılar sunarak çoğu firmalarda kullanılmaya başlandı. Çok işlevli olan akıllı cihazlar, sezgisel kullanıcı deneyimi ve geliştirilmiş belge iş akışları sayesinde üretkenliği artırıyor. Bu şekilde kullanıcılar verilerini güvende tutuyor. Bu sistemler ile çalışanların, modern çalışma ortamlarında vazgeçilmez bir ürün olduğu görülüyor.

Cihazın Avantajları Nelerdir?

Cihaz dakikada yaklaşık olarak 35-36 sayfa renkli veya siyah beyaz çıktı alabiliyor. Özelleştirilebilir sistemi sayesinde, 25,6 cm’lik (10,1 inç), renkli ekranı ile WVGA sisteminde akıllı telefon ekranına benzeyen bir dokunmatik ekranı bulunuyor. Cihaz içerisinde baskı, tarama, fotokopi, depolama, gönderme ve opsiyonel faks işlevleri bulunuyor. Bu çoklu işlevler kullanıcıların cihazları almasında en büyük etkenlerden biri oluyor. Cihazın 6350 yaprağa kadar bir kağıt kapasitesi bulunuyor. Etkileyici bir şekilde şirket içi yayın ve sonlandırma özellikleri bulunuyor. Ayrıca cihazın gelişmiş güvenlik özellikleri sayesinde kullanıcıların önemli belgelerini saklamaya yarıyor.

Çıktı Seçeneklerinden Dahili Sonlandırıcı Sistemi

Üst tepsi Ağırlığı ve Kapasitesi; 52 – 300 gramdır. İçerisinde A4, A5, B5, A5R 45 kağıt seçenekleri ve SRA3, A3, A4R, B4, B5R seçeneklerinde 45 kağıt depolama alanı mevcut. Alt tepsi Ağırlığı 52. Alt tepsi kapasitesi 300. Yaprak kapasitesi olarak B5, A4, A5R, A5 sistemlerinde 500 yaprak, A3, A4R, B4, SRA3, B5R sisteminde 250 yaprak kapasitesi bulunuyor.

Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows VISTA 32 ve 64 bit başta olmak üzere Windows 7 işletim sisteminin 32 ve 64 bit sistemi. Windows 8 işletim sisteminin 32 ve 64 bit sistemi ve diğer sistemler.

CEVAP VER