Call of Duty: Modern Warfare 4 Remastered Geliyor

Savaş oyunlarının efsanesi olan Call of Duty serisinin son oyunu hakkında yeni detaylar ortaya çıkmaya başladı.

 

Infinity Ward’ın geliştiriciliğini üstlendiği Call of Duty’nin son oyunu oldukça merak konusu olmuştu. Daha önce çıkarılan Modern Warfare cidden vasattı ve Ghost’u oynamış olan oyuncular resmen oyunu gömdüler. Ayrıca satış fiyatları da dipteydi. İşte sırf bu yüzden Infinity Ward’ın ciddi bir çalışma ile yeni Call of Duty oyununda kendilerini göstermeleri gerekiyor.

 

Yeni yeni ortaya çıkan bilgilere bakacak olursak oyun ile alakalı en çok merak edilen konulardan bazıları ortaya çıktı. 10 adet çoklu oyuncu haritasıyla gelecek olan oyun senaryo modun olarak da ilerleyecek. Infinete Warfare için yapılan bir afişte gördüğümüz Modern Warfare Remastered büyük ihtimalle yakın bir tarihte duyurulacak ve teaser videoları yayınlanmaya başlayacak. Resmi duyuruyu sabırsızlıkla bekliyoruz.

Call of Duty: Modern Warfare 4 Remastered Geliyor

Ayrıca hala Call of Duty’nin 2. Dünya Savaşı oyunlarını oynayan biri olarak şu son teknolojik dönem, uzay saçmalıklarından resmen gına geldi. Her seferinde sağlam bir şey olur, belki bir 2. Dünya Savaşı senaryosu olur ya da günümüz tarihinde isyancıların, yeni liderlerin ortaya çıktığı bir senaryo olur diye beklesem de hala antin kuntin uzay çatışması yapıyorlar. Sanırım bu konudan dünya üzerinde şikayetçi olan tek oyuncu benim.

CEVAP VER