Bütün Dünyayı Tehdit Eden IŞİD Tv Dizisi Olacak!

Ortadoğuyu kan gölüne çeviren ve bütün dünyanın huzurunu kaçıran Irak Şam İslam Devleti terör örgütü dizi oluyor.

 

Limitsiz filminde yapımcı koltuğunda oturan, oyunculuğu ile herkesin beğenisini kazanan Bradley Cooper IŞİD dizisi için çalışmaya başladı. Daha önce Hangover filmi için beraber çalıştıkları yönetmen Todd Phillips’i de işe dahil eden Cooper bu sefer dizinin hem yapımcılığını hem de yönetmenliğini üstleniyor. Ayrıca dizide bazen konuk oyuncu olarak karşımıza çıkacak.

 

Dizinin yayınlanması için HBO kanalıyla anlaşılmış bile. Şimdilik mini dizi olarak çekimlerine başlanacak olan IŞİD, Joby Warrick kitabının bir uyarlaması olarak karşımıza çıkacak. Ne kadar gerçeği yansıtacak, ne kadar kitaba bağlı kalınacak ya da güncel saldırılar vs. diziye dahil edilecek mi henüz bilinmiyor.

 

Dizide IŞİD’in bir fikir olarak Ürdün hapishanelerinde doğmasından bu günkü haline nasıl geldiği anlatılacak. Şuana kadar yayın tarihi veya oyuncularıyla alakalı herhangi bir açıklama yapılmazken baş yönetmenin Tim Van Patten olacağı kesinleşti. Dizinin adı ise Siyah Bayraklar (Black Flags) olarak belirlenmiş durumda. Ayrıca Hangover serisinden bildiğimiz Ed Helms’in dizide oynaması da söz konusu.

CEVAP VER