Bombshell 29 Ocakta Satışa Sunuluyor !

1996 Yılında ilk başlanğıcını yapan Quakecon bu yıl herkesi sevindirmeyi başardı. Başlangıcından itibaren Bethesda ve bir sürü teknoloji firmasının desteğini alan Quakecon geçtiğimiz sene yapılan bir etkinlikte yeni oyunlarının oynanış videosunu yayınladı.

 

Interceptor Entertainment tarafından geliştirilen, 3D Realms’in de yayıncılığını yaptığı Bombshell tanıtımın ardından sabırsızlıkla beklenmeye başladı. Oyun PlayStation 4, PC ve Xbox One platformları için geliştirildi. Muhteşem bir aksiyon oyunu olarak piyasaya 29 Ocak’ta sunulacak.

 

Oyunun konusu da oldukça ilgi çekici ve aksiyona sürükleyici bir senaryo üzerine dayanıyor. Shelly yani ana karakterimiz “Bombshell” Harrison, bir bomba imha uzmanıdır. Ancak Washington olayları sırasında takımını, kolunu ve bacağını kaybediyor. Bunun üzerine yapılan robotik kol ve bacaklarla karşımıza bir  paralı asker olarak çıkıyor. Uzaylı istilasına karşı savaşıyor, resmen kıyameti önlemeye çalışıyoruz. Tabi ki karakterin bir hedefi var ancak bu hedef insanlığı kurtarmaktan daha çok Amerikan başkanını kurtarmaya dayalı. Bence onu çokta şey yapmamak lazım yenisini seçerler.

 

Bombshell’in çıkışı şerefine oyunun geliştiricileri Rock’N Roll tarzında bir fragman yayınladılar. Fragmanın içindeki müzikler oyunun içinde de geçiyor. Oyunun fiyatı henüz belli değil. İlerleyen zamanlarda ortaya çıkacaktır. Ancak bizim beğenimizi kazanmayı başardı.

 

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/NkFKsPbqS_E” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

 

Oyunun 10 dakikalık oynanış videosu’da paylaşıldı. Açıkçası grafikleri ile oldukça ilgimi çekti ancak oynanışı denemeden bir şey söylemek için çok erken. Ancak oyunda en çok dikkatimi çeken şey Bombshell’in tabancası oldu. Efsane bir tabanca tasarımı değil mi ?

 

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”https://www.youtube.com/embed/VOL7aajxTX0″ frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

CEVAP VER