2014’ten bu yana Apple çatısı altında çalışmalarını sürdüren Beats, kablosuz olarak kullanıcılarına sunacak olduğu BeatsX model kulaklığını meraklılarına duyurdu. Ürün ilk olarak Amerika Birleşik Devletleri’nde hemen ardından da Avrupa ülkeleri başta olmak üzere diğer ülkelerde piyasaya sürülecek.

Öncelik Asil Renklerin

BeatsX kablosuz kulaklık, kullanıcılara ilk olarak siyah ve beyaz renklerde ulaşıyor. Üreticinin bahsi geçen ürün hakkında gri ve mavi olmak üzere iki farklı renkli modellerini de çıkaracağı biliniyor. Ürünü daha farklı renklerde kullanmak isteyen kullanıcıların talepleri karşısında, firmanın ne gibi bir tavır sergileyeceği ise merak konusu.

Uzun Süren Müzik Keyfi

BeatsX kulaklıkları bünyesinde, AirPods isimli ürünlerde de kullanılan Apple W1 çipini barındırıyor. Bu çip sayesinde iPhone, iPad, Apple Watch ve Mac’ler ile sorunsuz bir şekilde bağlantı kurabilen kulaklıklar, kullanıma bağlı olaraktan yaklaşık 8 saatlik batarya ömrü sunuyor. Ayrıca, Fast Fuel (Hızlı Dolum) adı verilen şarj teknolojisi ile beş dakikalık şarj kullanıcısına yaklaşık iki saatlik kullanım hakkı sağlayabiliyor.

Kullanışlı ve Rahat

Kablosuz kullanımlı bir yapıda olan AirPods ile kıyaslarsak; BeatsX modelinde iki kulaklık arasında bir kablo bağlantısı bulunuyor. İsmine Flex Form yani Esnek Form boyun bandı denilen bu yenilikçi tasarımla kulaklığı düşürme konusunda sıkıntı yaşamayacaksınız. Özellikle AirPods modellerini kullananlar çıkardığı kulaklıklarını nereye koyacağını veya düşürme ihtimalini düşünenler için BeatsX çok daha iyi bir seçenek gibi görünüyor.

Ayrıca, kulaklıklarda manyetik bir yapının olduğu ve adeta birbirine yapıştığı, bu sayede de boynunuzdan düşmesinin oldukça zor hatta imkânsız olduğu da söylenebilir.

Kullanıcıların merakla beklediği Beatsx kablosuz kulaklık modelleri Apple’ın çevrimiçi ve perakende mağazalarında olmak üzere yetkili satıcılarında da raflardaki yerini 150 dolarlık bir ücretle yer alacağı düşünülüyor.

Telefon görüşmeleri uzun süren ya da saatlerce müzik dinlemekten bıkmayanlar için çok kullanışlı olan BeatsX, piyasanın tozunu attıracağa benziyor.

CEVAP VER