Battlefield 1’den Türkçe Seslendirmeli Osmanlı Videosu Yayınlandı

Uzun süredir pek çok oyuncunun sabırsızlıkla beklediği Battlefield 1’den Osmanlı Devleti ve Türkçe seslendirme videosu yayınlandı.

Oyun ilk duyurulduğu andan itibaren Osmanlı Devleti’nin oyun içerisinde yer alıp almayacağı, Türkçe seslendirmenin bulunup bulunmayacağı büyük merak konusuydu. Ayrıca savaş kurgusu birebir yansıtılacak mı? Osmanlı Devleti, askeri stratejileri ve yaşayışı oyunculara aktarılacak mı gibi sorular hepimizin aklında yer etmeyi başarmıştı.

Battlefield 1’den Türkçe Seslendirmeli Osmanlı Videosu Yayınlandı

DICE firması ise bu video’da pek çok soruya yanıt verdi diyebiliriz. Ancak yeterli gelmemiş olacak ki bazı Türk oyuncular Battlefield 1’in şuana kadar yayınlanmış Türkçe seslendirmeli videolarını birleştirerek güzel bir çalışma ortaya koymuşlar. Bu video sayesinde oyun içi seslendirmelerin nasıl olacağı hakkında detaylı bir bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Videoda sancağın düştüğünü veya düşman askerinin göründüğünü aktarmaya çalışan Osmanlı askerinin heyecanı gözlerden kaçmıyor. Oyun içerisinde ciddi anlamda ilgimi çeken nokta ise günlük hayatta kullandığımız Türkçe argosu diyebileceğimiz kelimelerinde oyuna aktarılmış olması.

Aşağıdan bahsettiğim videoyu izleyebilirsiniz.

CEVAP VER