Batman Arkham Knight Steam'da Yerini alıyor.

Yaz aylarında çıkması planlanan Batman: Arkam Knight oyunu çok fazla hatalı kod ve oyun içerisinde bug içerdiği için çıkış tarihi askıya alınmıştı. Ancak geçtiğimiz günlerde oyun için Steam’dan yeni bir duyuru geldi. Oyun yaklaşık dört ay önce Steam’dan kaldırılmıştı ayrıca Warner Bross yapımcı firması oyunu alan insanlardan özür dilemişti. Şimdi ise hataların giderildiği yeni versiyon için çıkış tarihi belirlendi.

 

Batman Arkham Knight’nin hatasız güncellenmiş sürümü için yeni çıkış tarihi Steam’da yapılan duyurusunda, oyunun 28 Ekim günü tekrar satışa sunulacağını duyurdu. Oyunun yapımcı firması yaşanan sıkıntıların ve hataların giderildiğini öne sürüyor. Steam’da oyunun incelendiğini ve herhangi bir sıkıntıya rastlanmadığını açıkladı. Ancak ilk versiyonda hatalar ve buglar ile karşılaşan, hayal kırıklığı yaşayan oyuncular tekrar aynı hevesle oyunu alıp oynamak isterlermi orası şuan için belirsiz.

Batman: Arkham Knight

 

Yapılan iyileştirme çalışmaları ve eksiklerin giderilmesinde, oyun mekaniği ve oynanışın konsollardaki kadar gelişmiş olması gerektiği, oyuna ek modlar ve özellikler eklendiğinin bilgisi de açıklandı.

 

Açıkçası büyük bir firmanın, yeni çıkardığı ve hayran kitlesi oluşturan bir oyununda böyle saçma sapan hatalar, eksiklikler olması kabul edilebilir bir şey değil. Ayrıca satışa sunulmadan önce gerek Warner Bross gerekse Steam tarafından kontrol edilmeliydi. Bu şekilde satışa sunulmuş veya sunulmamış olsaydı eminim hiç kimse sıkıntı yaşamazdı… Açıkcası oyunu almama taraftarıyım. Hem Steam hem de Warner Bross yönetimine bir tepki gerektiğini düşünüyorum. Umarım bundan sonra daha dikkatli davranırlar ve böyle boş hatalara yer vermezler.

 

 

CEVAP VER