Evet sevgili teknommo okuyucuları. Böyle bir teknoloji blogunda ne alaka bu yazı diyebilirsiniz. Ama babalar gününde babanıza alabileceğiniz gömlek çeşitleri hakkında konuşmayacağız tabi. Bizim işimiz teknoloji ve babalar gününde babanıza teknoloji dünyasından neler alabilirsiniz bu konuda yardım edelim dedik. Bilindiği üzere 18 Haziran Pazar günü babalar günü. Ve artık sıradanlaşan hediyeler yerine hem kullanışlı hemde babanızı mutlu edecek bir hediye alırsanız çok iyi olmaz mı?

Şimdi size babaların işine yaracacak teknolojik cihazlardan en uygun 5 tanesini sıralayalım.

1-APPLE Watch Serisi 1 – 38mm Altın Rengi Alüminyum Kasa ve Beton Grisi Spor Kordon

Hemen hemen her babanın kolunda mutlaka bir saat vardır. Artık klasik saatlerden, teknolojik saatlere geçmek için bence geç bile kaldık. Dünya üzerinde en fazla kullanılan telefon bilindiği gibi iPhone’dur. Eğer babanız iPhone kullanıyorsa bu hediyeyle haftalığınız zamlanabilir. iPhone ce mac cihazlarla entegre çalışan bu saat alınabilecek en güzel hediyelerden.

Fiyatlar ne civarda?

Media Markt 1199 TL
Vatan Bilgisayar 999 TL
Hepsiburada 1209

2- SAMSUNG Galaxy Tab A 8 inç Dört Çekirdekli 1.2 GHz 1,5 GB 16 GB Android 5.0 Tablet PC SM-T350NZAATUR

Günümüzde olmazsa olmazlardan biride tablet. İş hayatında ve özel hayatta vazgeçilmezdir. Eğer babanız iş hayatında yoğunsa ona işlerini kolaylaştırmak ve güzel zaman geçirmesini sağlamak için tablet hediye alabilirsiniz. Tablet olarak Samsung’un Galaxy tab cihazını önerdik. Fİyat olarak fena değil. iPadlere göre daha uygun. Ama babanızda apple cihazları varsa biz iPad almanızı öneririz. Şimdi önerdiğimiz cihaz Samsung olduğu için o topa hiç girmeyelim.

Fiyatlar ne civarda?

Media Markt 699 TL
Hepsiburada 669 TL
Teknosa 699 TL

3- CELLULAR LINE Deri Kaplı Taşınabilir Güç Ünitesi 10000 mAh Siyah

Alınabilecek en uygun teknolojik hediyede sıra. Akıllı telefonlar cebimize girmeye başladığından beri ne yazıkki şarj problemimiz artmaya başladı. Gelişen uygulamalar ve hayatımızı kolaylaştıran telefonlar sürekli elimizde. Tabi pil desteği ile çalışan bu cihazlar hızlı tüketim sonucu bataryalarıda akşam eve gitmeden bitiyor. Buna çözüm olacak taşınabilir şarj üniteleri imdadımıza yetişti. Babalar günü için en teknolojik ve fiyatı uygun hediye bu şık görünüme dahip deri kaplamalı Taşınabilir güç ünitesi.

Nerde ne kadara alırım?

Mediamarkt 99 TL
N11 89,90 TL
Hepsiburada 99,90 TL

4- PHILIPS QG3337/15 Erkek Bakım Kiti 7’si Bir Arada

Teknoloji istediği kadar gelişsin ihtiyaçlar için gereçler fazla gelişemiyor. Bakınız bir erkek için olmazsa olmaz traş makineleri. Teknoloji ne katarsa katsın gidebileceği daha üst bir katman yok. Sonuç itibariyle traş makinesi yani. Ama biz yinede babalarımız en kalitelisiyle traş olsun diye bu cihazlarıda teknolojik saydık. Philips marka bu erkek bakım kiti ile babanız sakal traşı için berbere gitmek zorunda kalmayacak. Hatta aynı evde yaşıyorsanız bu traş makinesini size verip ense kıllarını bile aldırabilir.

Alalım o zaman

Media Markt 149 TL
Teknosa 109 TL
Hepsiburada 118,80

5- LG PH550GV HD(1280X720),550 AnsiLümen,100.000:1 Kontrast,30.000 Saat Lamba Ömrü

Film izlemek sadece biz gençlerin değil artık herkesin hobisi. Evde sinema keyfi yaşamak isterseniz ve babalar günüyse babanıza bir projeksiyon cihazı alabilirisiniz. Vatan bilgisayarda rastladığımız bu model alınabilecek en uygun ve kullanışlı cihaz.

Fiyatları nedir?

Vatan bilgisayar 1699 TL
Hepsiburada 2449 TL

CEVAP VER