Assetto Corsa'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

2014’ün sonlarına doğru Steam’de oyuncularla buluşan Assetto Corsa’nın konsol çıkış tarihi belli oldu. Toplamda 100’den fazla araç, farklı pistler ile Xbox One ve PS4 için geliyor.

 

Assetto Corsa PS4 oyuncularını 1080p’de oynatacak ancak Xbox One kullanıcıları için 900p görüntü kalitesinde oynatacak, ne yazık ki Xbox One kullanıcıları oyunun tadını 900p’de çıkartmak zorundalar. Ayrıca Marco Massarutto tarafından  “Xbox One için 1080p’yi destekleyebilmesi için elimizden geleni yaptık, fakat bizim için bunu başarabilmenin yolu yoktu” bu şekilde açıklama yapıldı. Konsol oyuncuları için 22 Nisan’da raflardaki yerini alacak.

 

 

Ayrıca oyunun konsol kapağı da belirlenmiş durumda. Yarış similasyonu olan oyun konsol kapağında oyunda bulunan araçlardan bir tanesi Ferrari LaFerrari’nin resmine yer verilmiş. Ayrıca altta görmüş olduğunuz LaFerrari’nin yanı sıra oyunda sizleri birçok efsanevi araçlar karşılayacak bunlardan bazıları Pagani Zonda R, McLaren 650S GT3 gibi 100’den fazla yüksek performans araçları ile oyunda karşı karşıya kalacaksınız. Oyunda ister tek oyunculu ister çok oyunculu, kariyer modu ve challenge görevleri yer alacak.

Assetto Corsa'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

Assetto Corsa'nın Çıkış Tarihi Belli Oldu

 

 

CEVAP VER