ArcheAge İnceleme Ve Tanıtım

Arche Age yeni grafikleri, muhteşem oyun mekanikleriyle yeni çıkan online oyunlar arasında liderliğe oturacak bir oyun. İsmi ne kadar da Arch Online’ye benzese de alakaları yok.

Lineage firmasının yapımcılığını üstlendiği ArcheAge özellikle Avatar filmiyle olan benzerlikleriyle ilgi çekiyor. Oyun oldukça farklı bir ortama sahip. Büyük çoğunluğu PvP olarak geçiyor. Oyun içerisinde Battlegraund’lar da PvP yapabiliorsunuz. Ayrıca bir PvP sunucusunda oynuyorsanuz, açık dünya (Open World PvP) PvP’si de mümkün olabiliyor.

 

O nasıl oluyor derseniz videoya bir göz atın;

ArcheAge Tanıtım ve İnceleme

Arche Age aslında kendi içerisinde bir dünya gibi. Oyun geliştiricileri çok detaylı düşünmüş. Oyun içerisinde çiftçilik, hayvancılık, marangozluk yapabiliyorsunuz. Mesela çiftçiyseniz kendi hasatınızı topluyor, hayvancıysanız koyunlarınızı kırpıyor, maragozsanız kendi savaş geminizi bile inşa edebiliyorsunuz. Oyunda devasa bir harita var. Savaş her yerde.

ArcheAge İnceleme Ve Tanıtım

Planörler, gemiler ve kale savaşlarıyla farklı alanlarda savaşma fırsatınız oluyor. Ayrıca SilkRoad’da ki gibi kervan çekme muhabbeti de var. Haliyle binek hayvanlarda var.

ArcheAge İnceleme Ve Tanıtım

Ayrıca oyunda, oyun kurallarına aykırı bir hareket yaptığınız zaman emin olun cezasız kalmıyorsunuz. Hemen oyun içerisinde oyuncular ve yöneticilerin olduğu bir mahkeme kuruluyor, bir jüri kuruluyor ve sizi yargılıyorlar. Hatalı veya suçluysanız işte o zaman durum kötü. Oyun içerisinde bulunan ceza evine karakterinizi atıyorlar ve kesinlikle o cezayı çekmek zorundasınız. Cezaevinde taş kırıp bunları taşıma vs. gibi farklı etkinlikler de var.

 

ArcheAge Tanıtım Ve İnceleme

 

Bu oyuna bir göz atmalısınız.

CEVAP VER