Apple’ın 24 Kasım tarihinden itibaren ülkemizde satışa çıkartacağı iPhone X akıllı telefonu pek oldukça yüksek fiyattan satışa sunulacak olmasına rağmen pek çok kişi Apple’ın yeni iPhone modelin çıkışını merakla bekliyor.

Yurt dışında 999 dolardan başlayan fiyatlarla sayışa sunulacak olan iPhone X ülkemizde 6.100 tl’den başlayan satış etiketine sahip olacak. Gerek donanım gerekse yazılımsal olarak olarak diğer iPhone modellerinden bir bakışta ayrılabilecek olan iPhone X ayrıca güvenlik teknolojisi yönünden de diğer iPhone modellerinden ayrılıyor. Kullanıcıların çok sevdiği parmak izi okuma teknolojisi olan Touch ID yerine yüz tanıma sistemi olan Face ID ile birlike gelen iPhone X ayrıca Animoji ile birlikte eğlenceli vakitler sunabilir.

Yenilikçi özelliklere sahip olan ve iPhone 8 ile iPhone 8 Plus modellerini gölgede bırakmayı başaran iPhone X’i diğer iPhone modellerinden farklı kılan ise sahip olduğu OLED ekran olarak gösterilebilir.

Apple Türkiye’de kısa bir süre içinde ülkemizde de satışa sunulacak olan iPhone X modelini Türkçe bir reklamla tanıttı. İşte iPhone X.

CEVAP VER