Teknoloji devi Apple iOS 11 sürümünü geliştirmeye devam ediyor. Son olarak iOS 11.1 sürümünü yayınlayan Apple iOS 11’in pek çok hatasını kapatmış oldu. Apple şimdi de iOS 11’in ikinci büyük güncellemesi olan iOS 11.2’nin beta sürecini başlattı.

Haziran ayında tanıtılan Apple’ın yeni mobil işletim sistemi iOS 11 geliştirilmeye devam ediyor. Son olarak iOS 11.1 sürümünü dağıtan Apple yeni iOS güncellemesiyle birlikte önemli hataları gidermiş, sistemin kararlılığını arttırmış ve yeni emojileri sisteme eklemişti.

iOS 11.1’in ardından yeni iOS 11 güncellemesi üzerinde hız kesmeden çalışmaya başlayan Appe yeni iOS 11.2 ile birlikte önemli bir özelliği kullanıcıların kullanımına sunmaya hazırlanıyor. Apple’ın WWDC 2017’de iOS 11 sürümüyle birlikte duyurduğu ancak hangi iOS 11 sürümünde geleceği belli olmayan Apple Pay Cash özelliği iOS 11.2 Beta 2’de ortaya çıktı.

Kullanıcıların iMessage uygulamasıyla birlikte birbirlerine zahmetsiz olarak para gönderebileceği bir sistem olan Apple Pay Cash ayrıca kullanıcılara güvenli bir para gönderim hizmeti sunuyor.

iOS 11.2 ile gelen Apple Pay Cash özelliğini kullanıcıların kullanabilmeleri için iki faktörlü Apple ID hesaplarına ve yeni Wallet’a uygun kartları olması gerekiyor.

CEVAP VER