Apple Hasar Alan iPhone’ler İçin Yeni Takas Sistemi Geliştiriyor !

Eskiden iPhone’niz düşüp kırıldığında, kullanılamaz hale geldiğinde ya yüksek miktarlarda paralar ödeyip yaptırıyordunuz yada Apple Store’dan üstüne yine fazlaca para ekleyerek yenisini alıyordunuz. Ancak Apple yeni geliştireceği takas sisteminde hasarlı telefonları hem satın alıyor hem de isterseniz başka bir hasarlı telefonla takas etmenizi sağlıyor.

 

Eğer iPhone telefonunuz ekranı kırıksa, tuşları bozulduysa yada kamerası kırıldıysa Apple bu ürünlerinizi kabul edecek ve size iPhone 5s için 50, 6 ve 6 Plus modelleri için ise en az 200 ve 250 dolar arasında bir kredi imkanı sunacak. Tabi bu verilen kredi miktarı telefonunuzun depolama alanına göre değişiklik gösterecektir.

 

Ayrıca hasar almış iPhone modelleri arasında takas edebileceğiniz bir sistem getirilmesi planlanıyor. Telefonunuzun sadece yazılımsal hasarlı olması değil her türlü hasarı kapsayacak olan bu sistemde istediğiniz hasarlı telefonla takas işleminde bulunabiliyorsunuz.

 

Ancak bu uygulamaları kullanabilmeniz için telefonunuzun en az iPhone 5S ve sonraki modellerden birisi olması gerekiyor. Önceki modellerde bu işlemlerin hiçbiri yapılmayacak.

CEVAP VER