Apple’ın iPhone X modeliyle birlikte tanıttığı Animoji yani hareketli emojiler kullanıcılar tarafından çok sevildi.

Apple’ın üst seviye iPhone modeli olan iPhone X geçtiğimiz günlerde kullanıcılara gönderilmeye başlanmıştı. Ülkemizde de aralık ayının başlarında ya da ortalarında gelmesi beklenen iPhone X ile birlikte gelen Animoji kullanıcılar tarafından çok sevildi.

Kullanıcıların iPhone X ile birlikte gelen Animojileri kullanarak oluşturdukları Animoji kareokeler sosyal medyada en çok paylaşılan ve beğenilen içerikler olmayı başardı. iPhone X’in TrueDepth kamerasıyla birlikte kullanıcıların 60’tan fazla yüz kası tanınabiliyor ve bu tanınan yüz kasları sayesinde emojilere hayat veriyor.

iPhone X’in mesaj bölümü üzerinden 10 saniyeye kadar kaydedilebilen Animojiler sosyal medya üzerinden paylaşılabiliyor. iOS 11 ile birlikte gelen ekran kaydı özelliğiyle birlikte kullanıcılar uzun süreli animojiler kaydedebildiğini öğrenince Animoji keraoke doğmuş oldu.

3 Kasım’dan itibaren iPhone X’lerine kavuşan kullanıcılar çekmiş oldukları Animoji kliplerini daha profesyonel bir şekilde düzenleyip Animoji Kareoke’yi daha ileri bir seviyeye taşıyabiliyor. Ülkemizde 6.100 TL’den başlayan iPhone X’in aralık ayında ülkemizde satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER