Google’ın Android işletim sistemi için resmi içerik mağazası olan Google PlayStore güncellenmeye devam ediyor. Android kullanıcılarının Google PlayStore kullanımlarının iyileştirilmesi adına yapılan güncellemelerle birlikte Google PlayStore 8.3.72 sürümüne güncellenmiş durumda.

Google her yeni Google Play Store güncellemesiyle birlikte kullanıcıların mağaza kullanımlarında önemli değişiklikler yapıyor. Google’ın en çok güncellediği uygulamalar arasında yer alan Google Play Store yeni güncellemelerle birlikte kimi zaman güvenlik yönünden iyileştirmeler alsa da kimi zamanda tasarımsal olarak güncellemeler ve iyileştirmeler alıyor.

Önemli Yenilikler İçeriyor!

Kısa bir süre önce Google Play Store için 8.3.43 sürümünü yayınlayan Google şimdi de Google Play Store 8.3.72 sürümünü yayınladı. Önceki Google Play Store güncellemelerine göre daha çok yenilik sunan 8.3.72 güncellemesi Google Play Store kullanımını değiştiren bazı önemli yenilikleri beraberinde getiriyor.

Yeni Google Play Store Güncellemesi Akıcı Ve Sorunsuz Bir Deneyim Sunuyor!

Kullanıcıların yeni Google Play Store güncxllemesitke birlikte Google Play Store üzerinden hızlı kurulum, hızlı kaydırma ve yeniden deneme gibi özelliklere erişebiliyorlar. Google ayrıca yeni Google Play Store güncellemesiyle birlikte Google Play Store’da yaşanılan çökmeleri ve istikrarsızlıkları da çözmüş durumda. Daha akıcı ve sorunsuz bir kullanım sunan yeni Google Play Store sürümünü kullanıcılar cihazları üzerinden otomatik olarak kurabilecekleri gibi dileyen kullanıcılar da çeşitli apk sitelerinde temin edebilecekler.

Google’ın yeni Google Play Store güncellemesinde ne gibi özellikler sunacağı ise kısa süre içinde netlik kazanabilir.

CEVAP VER