Giriş ve orta seviye akıllı telefon modelleriyle ülkemizde yavaş yavaş tercih edilen markalar arasında yer alan markalardan birisi olan Alcatel’in kısa bir süre önce tanıttığı ve kullanıcılar tarafından oldukça sevilen akıllı telefon modeli Alcatel A5 LED modeli ülkemizde satışa sunuldu.

Alcatel’in ilk olarak Barcelona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi’nde tanıtılan ve tanıtımının ardından fuarın en çok ilgi gören akıllı telefon modellerinde birisi olan LED arka kapaklı Alcatel A5 LED modeli sahip olduğu farklı tasarım ve kullanıcılara arka kapağında bulunan LED’lerde sunduğu kişiselleştirme seçenekleriyle oldukça sevilmişti.

Alcatel A5 LED’in arkasında yer alan ve çıkartılabilir bir yapıda olan LED kapak kullanıcılara herhangi bir bildirim geldiğinde belirlenen şekilde aydınlanıyor. Alcatel A5 LED ayrıca zil sesi ya da müzik esnasında da ışık şovlarına imkan tanıyor.

Kullanıcıların Kıyafetlerine Uyum Sağlayabiliyor!

Kullanıcıların giydikleri her kıyafete uyması için Colour Catcher özelliğiyle birlikte geliyor. Bu özellik birlikte kullanıcıların giydikleri kıyafetin rengine uygun olarak Alcatel A5 LED’in arka kapağı renk değiştiriyor ve kıyafetle uyumlu oluyor.

Uygun Fiyatıyla Dikkat Çekiyor!

Giriş seviyesi bir akıllı telefon olarak karşımıza çıkan Alcatel A5 LED modeli 5.2 inç büyüklüğünde IPS HD ( 1280 x 720 ) ekranla geliyor. 3 GB RAM ve 32 GB dahili depolama alanıyla birlikte satışa çıkan Alcatel A5 LED modeli gücünü MediaTek’in MT6753 işlemcisinden alıyor. 13 megapiksel ana kamerası ve 5 megapiksel ön kamerası bulunana A5 LED modeli ayrıca 4G / LTE bağlantı noktasını destekliyor. Kutusundan Google’ın biraz eski Android sürümü olan Android 6.0 ile birlikte çıkan Alcatel A5 LED 2.800 mAh kapasiteli bir batarya ile geliyor. Alcatel A5 LED ülkemizde 1.055 TL’den satışa sunulmuş durumda.

CEVAP VER