Akıllı Telefonlar Üzerinden YouTube HD Video İndirme

Youtube Go ücretsiz olarak sunduğu video indirme özelliği ile Türkiye’de kullanıma sunuldu. Dahası YouTube üzerinden yayınlanmış olan tüm videoları, telefonunuza indirerek yeniden izlerken kotanızdan gitmeyecek.

YouTube Go nedir?

YouTube Go ile YouTube’un ücretsiz video indirme özelliği sayesinde YouTube üzerinden bütün videoları indirmeniz mümkün. Bu şekilde tekrar izlediğiniz zaman internet kotanızdan kullanma gereksinimi olmayacak. Diğer taraftan video indirmek isteyen kullanıcılar, indirme işlemini yapmadan önce videonun kalitesini dahi seçme şansları olacak. Bunlar şu şekilde gruba ayrılırlar; düşük kalite, standart kalite ve yüksek kalitedir. İndirilen videolar başka cihazlara da Bluetooth vasıtası ile paylaşılma olanağı olacak. Ayrıca YouTube Go’ya sahip olanlar, platform üzerinden yüklenen bu videoları indirebilir ve yeniden izlemek istedikleri zaman internet kotasından harcamazlar. Google sayesinde bu özellik bütün kullanıcılara YouTube Go tarafından hizmete sunulmuştur.

Video indirmek isteyen kişiler indirme seçeneğine tuşlayarak videonun görüntü kalitesini istedikleri gibi seçmeleri mümkündür.

 

 

CEVAP VER