2016' da En Çok Beklenen Oyunlar

2015 yılında’ da olduğu gibi oyun yapımcıları yeni oyunları ile oyun severleri kendilerine bağlamakta kararlı duruyor. 2015 Yılını malum bitirdik gözümüzden aksiyonlu, maceralı, farklı ve ilginç birçok oyun geçti. 2016 yılı oyun severler için dolu dolu geçeceği görünüyor. 2016 yılının ilk çeyreğinde bizleri bekleyen oyunlara şöyle bir bakalım :

 

 

FAR CRY: PRIMAL (ÇIKIŞ TARİHİ: 23 ŞUBAT 2016)

Far Cry bizleri zorlu koşullarla mücadeleye götürüyor. Oyunda bizleri karşılayacak vahşi hayvanlar, mamutlar, kaplanlar ve daha bir sürü hayvanlara karşı hayatta kalabilmek için zorlu mücadeleler vericez. Ayrıca bunun yanında oyunda kabineler arası savaşlarla da karşılaşacağız.

THIS WAR OF MINE: THE LİTTLE ONES ( ÇIKIŞ TARİHİ 29 OCAK 2016 )

 

Oyunculara PS4 ve Xbox One sürümleri için 29 Ocak’ ta çıkacak olan This War Of Mine The Little Ones’ de artık çocuklar eklenecek görülen o ki oyun daha duygusal bir hâl alacak. Çocukların ve yetişkinlerin bulunduğu grubu yöneterek zorlu koşullar da hayatta kalabilmek için uğraşlar vereceğiz.

 

XCOM 2 (ÇIKIŞ TARİHİ: 5 ŞUBAT 2016)

 

Strateji oyunlarının başarılı isimlerinden XCOM yeni oyunuyla oyun sektörüne devam ediyor. Çıkış tarihi 5 Şubat 2016 olarak belirlenen oyun sadece PC platformu için çıkacak. Böyle bir detay PS4 ve Xbox One kullanıcılarını oldukça fazla üzecek gibi görünüyor. Oyunda yapılan mod desteği ve rastgele oluşturulan haritası sayesinde oyuncuların dikkatini üstüne çekmeyi başarmış durumda.

RESİDENT EVİL ZERO HD REMASTER (ÇIKIŞ TARİHİ: 19 OCAK 2016)

 


İlk olarak 2002 yılında Nintendo Gamecube adında oyuncularla buluşan Resident Evil: Zero artık yenilenerek, daha iyi bir kaliteyle oyuncuların karşısına çıkmak için hazırlanıyor. Resident Evil: Zero HD Remastered sürümü PC, PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox One, 360 platformları için çıkacak.

 

THE TOWN LİGHT (ÇIKIŞ TARİHİ: 26 ŞUBAT 2016)

 

 

Oyunda canlandıracak olacağımız 16 yaşındaki genç kız karakteri ile onun gözünden akıl hastanesindeki olayları göreceğiz. Korku oyunu olacak The Town Light 26 Şubat tarihlerinde çıkışını yapacak.

 

THE BANNER SAGA (ÇIKIŞ TARİHİ 12 OCAK 2016)

 

Oyunda devlerin ve insanların el ele vererek, şeytani güçlere karşı savaşlarını göreceğiz. The Banner Saga oyunu RPG türü bir oyun olup 12 Ocak 2016 tarihlerinde çıkış yapacak.

 

UNRAVEL (ÇIKIŞ TARİHİ: 9 ŞUBAT 2016)

 

 

Daha çok masalsı bir oyun yapılan Unravel, oyun içerisinde hareketli ve atmosferik tasarıma sahip. Karakterimizi oynarken arkamızdan bıraktığımız iplikler diğer oyuncularla iletişim kurmamızı simgeliyor. Unravel’ ın çıkış tarihi ise 9 şubat 2016 olarak belirlenmiş durumda. Oyunun farklı ve dikkat çekici görüntüleri oyuncuların dikkatini bir hayli üstüne çekmeyi başarmış durumda. Bakalım beklentileri nasıl karşılayacak.

 

TOM CLANCY’S: THE DİVİSİON (ÇIKIŞ TARİHİ 8 MART 2016)

 
Tom Clancy’s serisinin yeni oyunu 8 Mart 2016 tarihlerinde çıkış yapacak. Aksiyon ve hayatta kalma tarzı olarak düzenlenen oyun Ubisoft tarafından başarılı bir şekilde yürütülmesi bekleniyor. New York sokaklarında arkadaşlarınızla birlikte zorlu aksiyonlara katılabileceksiniz.

CEVAP VER